MULTI FX

MULTI FX – JAUNĀKA VĒL LABĀKA

DEGVIELA JAU ŠEIT

Multi FX degviela ar multifunkcionālām piedevām izceļas ar īpašām aktīvajām vielām, kuras iztīra un aizsargā dzinēja iekšējās daļas no nogulšņu uzkrāšanās. Izmantoto speciālo piedevu dēļ šī degviela palīdz automašīnas degvielas apgādes sistēmai palikt tīrai, iztīra izveidojušās nogulsnes uz sprauslām, vārstiem un sadegšanas kamerā.

Multi FX degviela nodrošina automašīnai optimālas ekspluatācijas īpašības, nevainojamu darbību un maksimālu dzinēja kalpošanas laiku.

Aizved tālāk

Palielina jaudu

Taupa dzinēju

Draudzīga videi

 

Degvielas multifunkcionālās piedevas

Tie ir specifiski ķīmisko vielu maisījumi, kuri tiek pievienoti benzīnā, lai uzlabotu tā kvalitāti. Šīs piedevas neļauj uzkrāties un arī iztīra jau esošos netīrumus dzinēja iekšējās sadegšanas sistēmā.

 

Kādas piedevas tiek pievienotas Multi Fx degvielā?

Benzīna piedeva

Tā ir multifunkcionāla piedeva, kura paredzēta nogulšņu un izdedžu likvidēšanai no sprauslām, ieplūdes vārstiem un sadegšanas kamerām. Multifunkcionālā piedeva nodrošina vienmērīgu degvielas sadali, bet sastāvā esošais berzes modifikators paildzina dzinēja ekspluatācijas laiku.

Dīzeļa piedeva

Tā ir multifunkcionāla piedeva, kura paredzēta tīras degvielas piegādes sistēmas uzturēšanai dzinējos ar nedalītās vai dalītās sadegšanas kamerām. Piedeva palielina dīzeļa cetānskaitli.

 

BENZĪNA UN DĪZEĻA MULTIFUNKCIONĀLO PIEDEVU LABUMS AUTOMAŠĪNAI

 

Benzīna  piedevas rekomendējamā koncentrācija sniegs šādus labumus:

Produktivitātes raksturojums Galvenās priekšrocības
Neļauj uzkrāties nogulsnēm un izdedžiem sprauslās, sadegšanas kamerās un arī ieplūdes vārstos (XUD9). Saglabā jaudu, samazina emisijas un degvielas izmaksas. X
Iztīra uz ieplūdes vārstiem jau uzkrājušās nogulsnes un izdedžus. Atjauno dzinēja zaudēto jaudu un efektivitāti. X
Lieliski aizsargā no korozijas un samazina emulsijas izveidošanās risku. Degvielas maisījums paliek stabils, tāpēc dzinējs darbojas ilgāk un drošāk. Labāka darbība, ilgāks dzinēja detaļu kalpošanas laiks un mazākas degvielas izmaksas.

 

X
Samazina berzi degvielas sadegšanas kamerās, tāpēc samazinās dzinēja nodilums Nevainojams dzinēja tehniskais stāvoklis X

 

 

 

 

Dīzeļa piedevas rekomendējamā koncentrācija sniegs šādus labumus:

Produktivitātes īpašības Labums
Iztīra sakrājošos un arī neļauj sakrāties sprauslās nogulsnēm (XUD9). Samazinājās emisijas un degvielas izmaksas. X
Iztīra sakrājošos un arī neļauj sakrāties sprauslās nogulsnes (DVV10B). Atjauno un arī saglāba dzinēja zaudēto jaudu dīzeļa common roil dzinējos. X
Iztīra sakrājošos un arī neļauj sakrāties sprauslās nogulsnes (DVV10C). Neļauj aizsērēt sprauslām. X
Aizsarga no korozijas un emulsijas. Dzinējs darbojas drošāk un ilgāk. X
Samazina putošanos. Ātrāka degvielas uzpilde un samazināta degvielas noplūdes varbūtība. X
Palielina cetānskaitli. Samazina iedarbinātas automašīnas dzinēja troksni un vibrāciju. X