DĀVANU KARTES

 

DĀVANU KARTE– vairākkārt lietojama, elektroniska norēķinu dāvanu karte, ar kuru var norēķināties par degvielu un citām precēm un pakalpojumiem (izņemot minētās zemāk preces) VIADA pilna servisa degvielas uzpildes stacijās Latvijā par summu, kura nav lielāka par dāvanu kartes atlikuma vērtību.

 1. VIADA dāvanu karte ir derīga 10 mēnešus no iegādes datuma. Klientam papildinot VIADA dāvanu karti, kartes derīguma termiņš netiek pagarināts.
 2. Dāvanu karti var papildināt ar skaidru naudu VIADA degvielas uzpildes stacijās, pat ja vēl nav izlietota kartē esošā nauda. Papildināmā naudas summa ir līdz 3000EUR.
 3. VIADA dāvanu kartes derīguma termiņu un atlikumu var pārbaudīt, griežoties jebkurā VIADA degvielas uzpildes stacijā. Katru reizi norēķinoties ar karti, kases čekā redzēsiet tās atlikumu un derīguma termiņu.
 4. VIADA dāvanu karte netiek apmainīta pret naudu, atlikums skaidrā naudā netiek izmaksāts, karte nevar būt atgriezta.
 5. Pēc kartes derīguma termiņa beigām, tā tiek automātiski bloķēta, bet kontā palikusī neizmantotā nauda netiek atgriezta.
 6. Nozaudējot VIADA dāvanu karti, naudas atlikums, kas palicis kartes kontā, netiek atgriezts.
 7. Gadījumā, ja VIADA dāvanu karte ir sasmērēta, salauzta vai citādāk sabojāta un tādēļ ar to nav iespējams noteikt dāvanu kartē esošo naudas summas atlikumu, ar dāvanu karti norēķināties par precēm un/vai pakalpojumiem nevar. Šāda dāvanu karte netiek apmainīta, kartes naudas atlikums netiek atgriezts.
 8. AS „VIADA Baltija“ patur tiesības mainīt šos VIADA dāvanu kartes lietošanas noteikumus un uzņemas saistības, par to iepriekš informējot interneta mājas lapā viada.lv.

Preču un pakalpojumu saraksts, ko nevar iegādāties, norēķinoties ar VIADA dāvanu karti:

 • Dāvanu kartes;
 • Priekšapmaksas kartes;
 • Loterijas biļetes;
 • Apdrošināšanas pakalpojumus;
 • Telefonu un sakaru pakalpojumus;
 • Dīzeļdegvielu ar samazinātu akcīzes nodokļi;
 • Piekabju noma.
 1. Dāvanu karti nedrīkst izmantot norēķiniem kopā ar atlaižu un lojalitātes kartēm.