JURIDISKĀM PERSONĀM

Degvielas norēķinu kartes juridiskām personām.

VIADA degvielas norēķinu karte ir ērts un izdevīgs bezskaidras naudas norēķinu veids par degvielu, precēm un pakalpojumiem kā visā Latvijas teritorijā, tā arī sadarbības partneru degvielas uzpildes stacijās Lietuvā, Igaunijā, Polijā. VIADA piedāvā divu veidu degvielas norēķinu kartes – debetkartes (norēķins ar priekšapmaksu) un kredītkartes (norēķins ar pēcapmaksu).

 

VIADA degvielas norēķinu karšu priekšrocības:

  • kartes tiek izgatavotas, izsniegtas un apkalpotas BEZMAKSAS;
  • kartes dod iespēju saņemt elastīgas atlaides, kā arī atgūt pievienotās vērtības nodokli par darījumiem, kas veikti ārpus Latvijas teritorijas. VIADAatlaižu sistēma ir saistīta ar Jūsu iegādāto degvielas apjomu. Iegādājoties lielāku degvielas apjomu, saņemsiet lielākas atlaides;
  • kartes ir ērti un vienkārši lietojamas;
  • kartēm ir savs PIN (identifikācijas) kods, kurš aizsargā klienta naudas līdzekļus kartes nozaudēšanas gadījumā;
  • kartēm ir iespējams noteikt dienas un/vai mēneša limitus EUR un/vai litros;
  • kartes lietotājs tiek nodrošināts ar piekļuvi interneta lappusei (pašapkalpojošai sistēmai), kas ļauj redzēt visu informāciju par sava konta stāvokli, ar karti veiktajām operācijām, pirkumu un maksājumu detalizāciju, saņemt rēķinus elektroniski, patstāvīgi mainīt karšu limitus darbiniekiem, kā arī bloķēt kartes nozaudēšanas vai zādzības gadījumā (atrašanas gadījumā- atbloķēt).

Ar VIADA degvielas kartes lietošanas noteikumiem iespējams iepazīties šeit.

VIADA degvielas norēķinu kartei iespējams pieteikties tuvākajā VIADA degvielas uzpildes stacijā vai aizpildot degvielas pieteikuma formu zemāk.

 

Karšu pieteikuma forma

Pieteikuma forma jauniem klientiem Pieteikuma forma esošiem klientiem