VIADA plus lojalitātes programmas noteikumi

 

VIADA plus lojalitātes programmas noteikumi

 

  • Atlaide degvielai tekošajā mēnesī ir atkarīga no iegādātā degvielas daudzuma AS VIADA Baltija degvielas uzpildes stacijās iepriekšējā mēneša ietvaros, izmantojot VIADA plus atlaižu karti;
  • Uzkrātā atlaide degvielai tiek saņemta visu tekošo mēnesi;
  • VIADA plus atlaižu karti nevar izmantot vienlaicīgi ar jebkādu citu atlaižu karti (degvielas norēķinu karti, dāvanu karti u.c.), kas tiek apkalpota AS VIADA Baltija degvielas uzpildes stacijās. Piešķirtā atlaide ar VIADA plus karti nesummējas ar citām atlaidēm, kuras tiek piedāvātas, izmantojot citas kartes (norēķinu kartes vai citas atlaižu kartes);
  • VIADA plus atlaižu karte var tikt izmantota, norēķinoties ar skaidru naudu vai bankas karti;
  • Izmantojot Lojalitātes karti VIADA automātiskajās degvielas uzpildes stacijās un veicot norēķinus ar bankas karti, atlaide var tikt piešķirta divos veidos, atkarībā no Jūsu izvēles.
  1.                  Ja izvēlaties uzpildi veikt par konkrētu naudas summu (EUR):

Atlaide tiks piešķirta papildus degvielas daudzumā (litri bākā), kas tiek aprēķināts no attiecīgi piešķirtās atlaides.

  1.                 Ja izvēlaties uzpildi veikt konkrētā daudzumā (litri):

Atlaide tiks piešķirta naudas izteiksmē.

  • Akcijas laikā atlaides un speciālie piedāvājumi nesummējās.

 

VIADA punktu uzkrāšanas un izmantošanas noteikumi

 

Katru reizi iegādājoties degvielu AS VIADA Baltija degvielas uzpildes stacijās, atlaižu kartē tiks uzkrāti VIADA plus punkti. Attiecība 1 litrs = 0.01 VIADA plus punkts. Piemērs: iegādājoties 100 litrus degvielas atlaižu kartē tiek uzkrāts 1 VIADA plus punkts. Aprēķinot uzkrāto punktu summu, tā tiek noapaļota līdz diviem cipariem aiz komata.

Viena VIADA plus punkta vērtība ir vienāda ar 1 EUR (viens eiro).

VIADA plus punkti netiek piešķirti, iegādājoties citas preces vai pakalpojumus.

Uzkrātos punktus iespējams izmantot, lai apmaksātu citas preces vai pakalpojumus AS VIADA Baltija degvielas uzpildes stacijā – līdz 50% no preces vai pakalpojuma cenas, t.i. saņemt līdz 50% atlaidi. Klients AS VIADA Baltija degvielas uzpildes stacijā var izvēlēties vai maksimāli izmantot uzkrātos VIADA plus punktus (līdz 50% no preces vai pakalpojuma cenas), vai arī neizmantot tos vispār.

Ja kartē nepietiek uzkrāto VIADA plus punktu, lai apmaksātu 50% pirkuma vērtības, tiek izmantots mazāks VIADA plus punktu daudzums, attiecīgi tiek piešķirta mazāka atlaide.

Ar uzkrātiem VIADA plus punktiem AS VIADA Baltija degvielas uzpildes stacijās nevar norēķināties par degvielu.

Ar uzkrātiem VIADA plus punktiem AS VIADA Baltija degvielas uzpildes stacijās var norēķināties par precēm un pakalpojumiem, izņemot tabakas izstrādājumus, alkoholu, dāvanu kartes un trešo personu pakalpojumus (priekšapmaksas kartes, apdrošināšanu, piekabju nomu, gāzes baloni u.c.).

Pirkumu atskaite, izmantojot VIADA plus atlaižu karti, ir pieejama, pieslēdzoties viada.lv mājaslapā esošajai sistēmai. Adresehttps://cards.viada.lv/loyality/, kurā tiek atspoguļota informācija par saņemto atlaidi, iegādāto litru daudzumu, uzkrātajiem un izmantotajiem VIADA plus punktiem. Informācija par VIADA plus punktu atlikumu ir pieejama arī kases čekā, veicot pirkumu.

Ja tiek atgriezta prece, kuras iegādei tika izmantoti uzkrātie VIADA plus punkti, šie punkti klientam netiek atgriezti.

Kalendārā gadā uzkrātie VIADA plus punkti ir derīgi līdz nākamā gada februāra pēdējai dienai ieskaitot.

Vairāk informācijas iespējams saņemt pa BEZMAKSAS informatīvo tālruni 80000208

 

AS VIADA Baltija patur tiesības mainīt VIADA plus lojalitātes programmas noteikumus, kā arī pārtraukt kartes darbību.