Eurosport

 

 

 

 

  1. No 25.03.2024. līdz 07.07.2024. VIADA pilna servisa degvielas uzpildes stacijās, par katriem iztērētajiem 7 EUR saņemsiet 1 akcijas uzlīmi, 2 uzlīmes par 14 EUR, 3 uzlīmes par 21 EUR utt.
  2. Sakrātās uzlīmes jāielīmē akcijas grāmatiņā, tam speciāli paredzētās vietās. Grāmatiņa pieejama VIADA degvielas uzpildes stacijās pie akcijas preču stenda vai kasēs. Nododot akcijas grāmatiņu ar nepieciešamo uzlīmju skaitu degvielas uzpildes stacijas kasēs pirkuma brīdī, varēsiet iegādāties akcijas preces ar atlaidi. Akcijas preces ir iespējams iegādāties arī par pilnu cenu, t.i. neiesniedzot nepieciešamās uzlīmes. Daļu no preces cenas, bet ne vairāk kā 50% apmērā, var segt ar VIADA PLUS atlaižu kartē uzkrāto VIADA naudu. Papildus atlaides akcijas precēm netiek piešķirtas.
  3. Akcijas grāmatiņu ar uzlīmēm var izmantot tikai vienu reizi, to nav iespējams apmainīt pret naudu. Citur uzlīmētas uzlīmes netiek pieņemtas un nav derīgas. Uzlīmes vai akcijas grāmatiņas ar ielīmētām uzlīmēm kopēt aizliegts.
  4. Akcijas preces var atšķirties pēc izskata un modeļiem no tām, kas norādītas kampaņas bukletos vai citos reklāmas materiālos. Akcijas preču apraksti sagatavoti, vadoties pēc ražotāja sniegtās informācijas.
  5. Preču atpakaļ pieņemšana vai maiņa tiek veikta saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem. Lai apmainītu vai atgrieztu brāķētu preci, kopā ar to jāuzrāda preces pirkuma čeks. Preces garantijas laiks no preces iegādes brīža ir noteikts 2 gadi.
  6. Akcijas preces ir pieejamas ierobežotā daudzumā. Iegādāties akcijas preces iespējams līdz 07.07.2024. vai kamēr preces ir pieejamas degvielas uzpildes stacijās. Akcijas preču sortiments un pieejamība katrā no degvielas uzpildes stacijām var atšķirties atkarībā no pircēju pieprasījuma. Akcijas preču iztrūkuma gadījumā, organizatoram ir tiesības piedāvāt iegādāties citas līdzīgas preces, kas atbilst akcijas preču nosacījumiem vai pārtraukt izbeigušos preču tirdzniecību.
  7. Informācija par akcijas noteikumiem pieejama mājas lapā www.viada.lv un VIADA pilna servisa stacijās. VIADA patur tiesības jebkurā brīdī pārtraukt akciju un mainīt tās noteikumus.
  8. AS VIADA Baltija ar pārstāvēto zīmolu VIADA neatbild un neatbildēs par jebkādiem akcijas dalībnieku zaudējumiem, kas saistīti ar dalību akcijā, ieskaitot preču iegādi akcijas laikā.
  9. Visas sūdzības, kas saistītas ar akciju, jāiesniedz rakstveidā KLR-EVROPA d.o.o. Ulica 15. maja 19, 6000-Kopera, Slovēnija, līdz 21.07.2024. ieskaitot, sazinoties pa e-pastu: info@klr-europe.com. Sūdzībā skaidri jānorāda argumenti, pievienojot nepieciešamos dokumentus. KLR-EVROPA d.o.o. atbild uz visām prasībām 14 dienu laikā no sūdzības saņemšanas dienas. Visas sūdzības tiek izskatītas saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem. Iegādājoties akcijas preci dalībnieki apliecina, ka bez iebildumiem piekrīt šiem akcijas noteikumiem un apņemas tos ievērot.